Archive for the ‘Mise’ Category

Operace „KROCAN“

Čtvrtek, Leden 19th, 2012

V listopadu 2011 proběhl „trénink“ JK zaměřený zejména na orientaci v neznámém prostředí. Akce byla nazvána jako Operace „KROCAN“. Zúčastnění operovali s omezenou municí na neznámém nepřátelském území střeženém motohlídkami a splnění mise bylo limitováno časem. Více opět v misích.
Prostor

| Posted in Mise | No Comments »

Operace Barakunda 3

Středa, Září 21st, 2011

3.9.20011 proběhla „Operace Barakunda 3″ pod taktovkou týmu BARAKUDA CZ, které jsme se i letos zúčastnili. Jak to probíhalo a jak to dopadlo se dočtete v misích.

Zdravoťák Levit

| Posted in Mise | Komentáře nejsou povoleny

Bojová patrola 2011

Středa, Červen 1st, 2011

28. 5. 2011, opět ve Vránově u Sokolova. Pyromilitary paintball akce zakončená svatbou. Zní to nevšedně? Možná. O tom, o co šlo a jak to dopadlo, více v misích.

Záloha, SAS

| Posted in Mise | No Comments »

Dvě Základny

Pátek, Duben 29th, 2011

Za účasti týmů SAS Lhenice, Big Red One, Two Towers, Sabotage Vodňany a Bratránci se dne 23.4. až 24.4. uskutečnila akce Dvě Základny v bývalém vojenském prostoru Oldřichov u Písku.

body_za_1_bod-1024

| Posted in Mise | 1 Comment »

Syberia 2011 operace Dangerous Science

Pátek, Březen 11th, 2011

Briefing:

Vítám Vás na dnešní poradě. Čeká nás náročná mise, na jejímž výsledku závisí osud celého OZA. V blízkosti neutrálního města Holice stojí výzkumná laboratoř plná inovativních nápadů a také bezbranných vědců. Víme, že v blízkosti se organizují jednotky revolučních MAD. Naším cílem je zničit tyto jednotky a ochránit tak nejen vědeckou laboratoř, ale hlavně zabezpečit celou oblast. Bohužel v tomto nám brání nejen špatný terén, ale i hustá vegetace. Naše převaha ve vzduchu zde nemá význam. Musíme se proto spolehnout na pozemní vozidla a pěchotu. Navíc MAD rozhlašuje, že má v oblasti několik zdrojů chemických látek, které v případě nebezpečí odpálí a zamoří tak podzemní vody v širokém okolí. Tomu musíme zabránit.

Naším hlavním úkolem bude:
1. Vyhledat a založit předsunutou základu, tato základna bude poskytovat přísun posil a materiálu do operační oblasti, v případě ohrožení bude přesunuta zpět na vzdálenou, ale bezpečnou základnu.
2. Znemožnit jakékoli zvláštní operace MAD a zamezit volnému pohybu v oblasti, zvláštní pozornost musí být věnována vědecké laboratoři.
3. Nalézt biologické či chemické látky, deaktivovat jejich rozbušky a odvést je na základnu, aby nemohly být znovu použity.
4. Pokud to bude jen trochu možné, nalézt základnu či základny MAD a zničit je.
5. Jakékoli technologie, materiál či lidské zdroje, které by pocházely z vědecké laboratoře, nesmějí zůstat v rukou MAD.

Jako podpora bude sloužit ozbrojená kolona vozidel s palubními zbraněmi. Využití této techniky bude zcela ve vašich rukou. Jen je třeba dávat pozor na protipancéřová družstva, která mohou techniku zcela zničit. O jejich výskytu v řadách MAD víme. Pro přivolání posil do oblasti používejte zelený kouř. Posil máme dostatek, ale logistika vázne, proto si rozmyslete, kdy budou posily opravdu třeba. Očekáváme dlouhou kampaň. Doporučujeme také vzít výstroj pro zakopání a maskování. Hlavně v předsunuté základně bude třeba vybudovat ochranná postavení tak, aby nebylo možné takovou základnu lehce obsadit. Pozor! Nebezpečné biologické či chemické látky a jejich výpary mohou být značně nebezpečné. Pro manipulaci s nimi doporučujeme ochrannou dýchací masku. Toto vybavení se bude nacházet v základně. (Celý příspěvek…)

| Posted in Mise | 1 Comment »